معرفی برند ROTO

همانند بسیاری از شرکت های موفق پیشینه گروه شرکت های روتو با نام یک شخصیت یعنی ویلهلم فرانک آغاز میشود او با ایده های خود تبدیل به مردی پیشگام و نخستین تولید کننده انبوه یراق آلات دو حالته در سال 1935 گردید .وی یک مخترع برجسته محسوب میشود.این شرکت تحت کنترل ایشان و جانشینانش از یک کسب وکار تک شرکتی به گروهی بین المللی از شرکتها تبدیل گردید.بیش از4000 پرسنل در سطح جهان به امر شناسایی نیازهای جدید مشتریان و توسعه محصولات جهت افزایش ارزش افزوده درب و پنجره های تولیدی این شرکت برای افراد اشتغال دارند .

ایجاد ارزش درونی و ذاتی هدف نهایی این شرکت است.

Roto AluVision راهکارهای زیبا و جذابی را تقریبا برای تمامی انواع در و پنجره ها با بالاترین درجه امنیت و کیفیت عالی ارائه میکند. حتی پنجره های بزرگ و سنگین و درب های بالکن با وزن حد اکثر400کیلو گرمی که تقریبا در تمام پروژه های فعلی به کار میرود .بدلیل استفاده از مواد با آلیاژ بالا و ضد خوردگی یراق مربوطه ماندگاری بالاترو مقاومت بالایی در برابر تاثیرات زیست محیطی از خود نشان میدهند.

برقراری ارتباط میان این 12 کارخانه تولیدی این شرکت در سطح جهان متضمن سطح بالایی از انعطاف پذیری بهره وری و امنیت تامین میباشد با بهره گیری از شبکه توزیع مشتمل بر بیش از 40 شعبه .نماینده و شرکای تجاری این شرکت از نزدیک بودن به مشتریان خود اطمینان دارد.

شرکت Roto Frank AGبر اساس استانداردDIN EN ISO 14001 نسبت به رعایت اصول حفاظت از محیط زیست اقدام می نماید صدور گواهی های مربوطه متضمن آگاهی های زیست محیطی در Roto میباشد. Roto حفاظت از محیط زیست را بعنوان بخشی لاینفک از تمامی فعالیتهای کار آفرینان تلقی نموده و تصمیمات مربوطه بر اساس رفتار مبتنی بر بوم شناسی و ساز گار پذیری محصولات و رویه ها و همچنین حفاظت از منابع موجود شکل می گیردو ماندگاری بالا محصولات این شرکت در حفاظت از منابع نقش مهمی دارد.

گروه شرکت Roto از مرکز بین المللی فن آوری مدرن ITC)) خود واقع در شعبه مرکزیLeinfelden از اکتبر 1996 نه تنها آزمایش مواد و محصولات تولیدی خود بلکه محصولات شرکا و رقبای بازار خود را نیز مورد آزمایش قرار می دهد .مرکز یاد شده مطابق با استاندارد DIN EN ISO/IEC 17025 ا عتبار گذاری شده و از صلاحیت لازم جهت انجام آزمایشات مکانیکی و فن آوری المان های مخصوص نما همانند انواع پنجره ها درب ها یراق آلات و همچنین اقلام فلزی برخوردار می باشد.

برند roto

معرفی برند VHS

شرکت VHS ترکیه از سال 1997 کار خود را با تولید و فروش انواع یراق آلات پنجره دو جداره آغاز نموده این شرکت انواع یراق آلات دو حالته.دستگیره دو طرفه قفل و مواد مشابه را با استانداردهای روز جهان تولید می نماید.

ساخت سیلندر های قفل. تهویه ساده و لوازم قفل و سخت افزارهای درب و پنجره UPVC را آغاز کرد با پیشرفت و رشد در بازار درب و پنجره VHS همچنان طیف محصولات با کارایی بالا خود را به طور مدام گسترش داده است. مکانیزم های درب و پنجره که برای اولین بار در سال 2000 تولید شد به محصولات پیشگام این شرکت تبدیل شده است.

VHS به عنوان ارائه دهنده راه حل برای سیستم های دو حالته .سیستم های محافظ فرانسوی. سیستم های فولکس واگنی.قفل لولاو دستگیره تولید میکند. VHS یک تیم مجرب متشکل از 300 پرسنل است که در یک کارخانه تولیدات مدرن با مساحت 23000 متر مربع کار میکنند. با افزایش تقاضا در بازار های ملی و بین المللی سرمایه گزاری های بیشتری برای خطوط تولید جدید و سیستم های قالب مدرن تحت سیستم های خودکار و کنترل شده توسط کامپیوترانجام شده است. چنین پیشرفت قابل توجهی در فناوری و فرایند منجر به افزایش ظرفیت تولید و کیفیت محصول و همچنین کاهش هرگونه خرابی مکانیکی احتمالی در محصولات شده است.

VHS گواهینامه های استاندارد کیفیت متعددی را که توسط ترکیه و 8 کشور اروپایی صادر شده است به دست آورده اند این کارخانه به صورت دوره ای توسط مقامات ملی و بین المللی مورد بازرسی قرار میگیرند. جایی که تجزیه و تحلیل های فنی و مکانیکی مانند استقامت دوامفشار تنش بارگذاری و سیکل آزمایش های تصفیه سطح انجام می شود و با گواهینامه های کیفیتی که از کشورهای مختلف اروپایی برای کل فرایند از طراحی تا تولید مدرن بدست آمده است کیفیت محصول به طور مداوم در حال افزایش است.

دستگیره ها

دستگیره ها بخش مهمی از لوازم جانبی در و پنجره UPVC هستند و عملکرد اساسی دارند. دستگیره ها بنا بر فضا های کاربردی دارای رنگ های مختلفی هستند شما می توانید دستگیره های VHS را با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.

لولاها و یراق آلات VHS

بدونه لولا هیچ در و پنجره ای قابل استفاده نیست این بخش اجتناب نا پذیر از لوازمجانبی درب و پنجره UPVC است . البته لازم به ذکر است که درها و پنجره های کشویی نیازی به لولا ندارند. با استفاده از یراق آلات و لولاهای VHS از کیفیت بالا و عملکرد مناسب و طول عمر محصول خود اطمینان خاطر داشته باشد.

اسپانیولت های یراق آلات VHS

اسپانیولت مهم ترین قطعه از یراق آلات در و پنجره می باشد که کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است عدم استفاده از آلیاژ مناسب در ساخت قطعات اسپانیولت و مکانیزم مرکزی آن موجب از کار افتادن چرخ دنده ها ،شکستن زبانه،فشار بیش از حد بر روی دستگیره و عدم کارکرد مناسب فنر اسپانیولت را منجر می شود این امر منجر به قفل شدن دائمی درب در هنگام بسته شدن و از بین رفتن کارایی یراق آلات درب می گردد.

اسپانیولت ها از 3 آلیاژ مختلف استیل- فولاد و زاماک ساخته می شود. بنا بر ابعاد و آب و هوای محل نصب در یا پنجره از یکی از انواع اسپانیولت استفاده می شود. عدم استفاده از آلیاژ مناسب و استاندارد باعث افزایش فشار بر روی دستگیره ها شده و غلطک ها از کار می افتند. شما با اسپانیولت های یراق آلات VHS که دارای آلیاژ و استاندارد مناسب است استفاده کنید و بهره کامل را از درب و پنجره های UPVC خود ببرید.

اسپانیولت های یراق آلات VHS

معرفی برند Vorne

شرکت ورنه در ابتدا فعالیت خود را در سال 1985 به نام ایلری کالیپ از یک کارگاه کوچک شروع کردودر سال 2002 در ضمینه سیستم های در و پنجره با برند VORNEوارد این عرصه گردید.شرکت ورنه در کارخانه مجهز خود که مشتمل بر 50 هزار متر مربع فضای بازو 36 هزار مترمربع فضای مسقف بود شروع به تولید محصولات خود کرد.

VORNE تنوع بالایی در تولید محصولات یراق آلات دو حالته. تک حالته و تک حالته فرانسوی و دو حالته فرانسوی کشویی. بیرون باز شو و آکاردئونی و همچنین تولید اسپانیولت های مختلف و انواع قفل های سوئیچی فعالیت دارد.

یکی از علل موفقیت شرکت ورنه در کیفیت کاری تعلیم و آموزش است. شرکت ورنه در آموزش پرسنل خود در رابطه با معقوله امنیت کارو جلوگیری از حوادث کاری با برگزاری کارگاه های آموزشی نسب به اطلاع رسانی پرسنل خود در این خصوص اقدام کرده و باید گفت شرکت یراق آلات ورنه همچنین سهم زیادی در توسعه بازار درب و پنجره ی UPVC در ترکیه را دارد.این با سرمایه گذاری ، راه حل های نو آورانه ، نصب ساده و راحت ، دارای گواهی کیفیت ISO 14001-2004 و ISO 9001-2008 مدیریت محیط زیست و BS OHSAS 18001-2007 ، ISO 14001-2004 و ISO 9001-2008 مدیریت محیط زیست و BS OHSAS 18001-2007 ایمنی و بهداشت شغلی شد

اتوماسیون رباتیک

استفاده از سیستم اتوماسیون ورباط طراحی شده جهت تولید هر محصول باعث ارتقای کیفی و کمی محصول شده و خطای انسانی در امر تولیدرا به صفر می رساند. شرکت ورنه با سرمایه گذاری در این زمینه ساخت خط تولید بدون دخالت انسان برای این امر مهم اهمیت بالایی متصور بوده و تولید با مترتاپ تایم و زنجیره زمان تولید را در دستور کار خود قرار داده است.

برند Vorne

مرکز تست ورن

تولید محصولات با تداوم در کیفیت ،مستلزم کنترل و بررسی کیفی متداوم محصولات بوده و شرکت ورنه در این راستا با تاسیس مرکز آزمایش و تست مجهز خود جایگاه بسیار مهمی در این زمینه در میان تولید کنندگاه یراق آلات به جهان دارد. کلیه محصولات ورنه در این مرکز تست به صورت تصادفی از تست های مختلف مواد، مکانیکی، آبکاری گذشته و بر اساس استاندادهای روز دنیا با هدف تعیین عمر مفید کارکرده ده ساله سیستم های باز شو و یراق آلات درب و پنجره با انجام آزمایشات حرارتی، برودتی، صدا، رطوبت و هوا جهت ارایه به بازار آماده می گردد. 

شرکت ورنه با دریافت گواهی های معتبر جهانی کیفیت محصولات خودرا گارانتی کرده و گواهی های بین المللی در رابطه با سیستم های بازشو و یراق آلات درب و پنجره التزام این شرکت را به تعهدات خود در قبال کیفیت محصولات ثابت میکند همچنین با دریافت جوایز مهمی همچون صادرکننده نمونه ترکیه همه ساله جزو برترین شرکتهای صادرکننده یراق آلات درب و پنجره از طرف اتاق بازرگانی صنعت و معدن استانبول لقب ستاره صادرات را دریافت نموده و با قدرت و صلابت در جهت تعیین و تبیین اهداف جدید در راستای رشد و تعالی قدم برداشته است